SERAMİĞİN KULLANIM ALANLARINA DAİR

SERAMİĞİN KULLANIM ALANLARINA DAİR

Özellikle de ülkemizde insanlarımızın çok büyük bir çoğunluğuna SERAMİK sözcüğü sadece banyo ve tuvalet ortamını hatırlatmaktadır. Ne yazık ki sanat ve bilime çeşitli sebeblerden dolayı genel olarak uzak kalmamızın bir sonucu olarak oluşan bilgi ve ilgi eksikliğinden seramik sanat dalıda nasibini almakta ve el yapımı yüzde yüz doğal  eser ve ürünler hayatlarımızda çok fazla yer bulamamakta. Bunun yerine ucuz plastik ve uzak doğu ürünleri çoğunlukla yer kaplamaktadır. Oysa ki insanlığın tarihiyle neredeyse yaşıt olan seramiğin, yaşamlarımızda daha fazla yer kaplaması bir istekten ziyade bir gereklilik olmalı.

Çalışma Alanlarınıza İnce Dokunuşlar

Sizi yansıtan farklı seramik objeler, çalışma alanlarınızda canlı birer renk olarak değer oluşturur. Sevdiğiniz bir resmi, bir siiri ,bir ismi seramik ile ölümsüzleştirebilir, bir ilham kaynağı yaratabilirsiniz. Misafirlerinize size özel kupa veya fincanlarla ikramlar yapabilir, onlara küçük seramik hediyeler sunabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınız İçin Yeni Fikirler

Topraktan ortaya çıkmış naif ve kullanışlı eşyaları yaşam alanlarınıza dahil edebilirsiniz. Sizi yansıtan renkler, sizi yansıtan biçimler ile seramiğin kullanım şıklığını ve zerafetini yaşayın. İsteyin, Size özel ve size özgü bir şekilde olsun.

 

Ve Farklı Olan Unutulmaz

​Ortak alanlarınız için unutulmaz detaylar önemlidir.  El yapımı eşsiz görsellerle farkınızı ortaya çıkararak, unutulmaz olabilirsiniz. İnce ve naif eserler içerisinde markanıza yer vererek  onu daha da özelleştirebilirsiniz.

Size özel ,Size Özgü…

Ufuk Özçizme

Paylaş

Bir cevap yazın